Rozšíření otevíracích hodin a obnovení provozu

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, věnujte prosím pozornost následujícím informacím o rozšíření otevíracích hodin některých knihoven a obnovení provozu Knihovny Jana Palacha:

Od pondělí 22. dubna se Knihovna Jana Palacha, Historický kabinet a Knihovna Ústavu filosofie a religionistiky vrací ke svým původním otevíracím dobám. Rozšířené otevírací hodiny naleznete na stránce otevíracích hodin.

Knihovna Jana Palacha navíc ruší omezený provoz a tak budou taktéž od pondělí 22. dubna znovuotevřeny počítačová studovna, oddělení beletrie a zelená studovna. Zruší se tak možnost zadávat požadavky na knihy z těchto místností a tyto prostory budou tedy znovu fungovat v režimu volného výběru. Poslední požadavky bude Knihovna Jana Palacha vyřizovat v pátek 19. dubna během otevíracích hodin, poté už nebude možnost si tyto knihy rezervovat.