Školení a semináře

Knihovna FF UK pravidelně pořádá školení práce s elektronickými informačními zdroji a s nástroji pro jejich efektivní využití, školení na témata spojená s akademickým psaním, na osvojení práce s e-learningovými platformami a další školení zaměřená na informační gramotnost. Cílem těchto školení je poskytnout uživatelům základní orientaci ve zdrojích a relevantních nástrojích, které jsou k dispozici na Univerzitě Karlově.

Semináře akademického psaní a EIZ

Všechny semináře vypsané v ZS 2023/24 již proběhly. Všem studentům děkujeme za účast a těšíme se na dalších termínech v letním semestru 🙂 Konkrétní informace zde zveřejníme na začátku semestru.

Semináře e-learningu

Knihovna FF UK nabízí i semináře a konzultace (pro vyučující) na témata spojená se seznámením se s e-learningovými nástroji (zejm. Moodle a MS Teams). Tudíž pokud máte k e-learningovým nástrojům nějaký dotaz nebo zájem o konzultaci, napište nám prosím na e-mail elearning@ff.cuni.cz a my vám buď poradíme prostřednictvím e-mailu nebo se s vámi domluvíme na osobní nebo online konzultaci.


Máte dotazy ohledně seminářů? Přejete si uspořádat seminář na míru? Kontaktujte nás!

Pokud byste pro sebe nebo pro své studenty potřebovali uspořádat školení na míru na témata spojená s elektronickými zdroji, e-learningem či akademickým psaním, obraťte se na nás s dotazem na adresu akademickepsani@ff.cuni.cz. Spojíme se s vámi a pokusíme se vám vyjít vstříc.