Výpůjčky z Knihovny Ústavu hudební vědy a Knihovny finštiny

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, věnujte prosím pozornost následujícím informacím o omezených službách Knihovny Ústavu hudební vědy a Knihovny finštiny:

Knihovna Ústavu hudební vědy a Knihovna finštiny zůstávají do odvolání uzavřeny. Možnost výpůjček je však nadále zachována. Na knihy s těchto knihoven si můžete zadávat požadavky přes svůj uživatelský účet v centrálním vyhledávači UKAŽ (ukaz.cuni.cz).

Poté, co vám dorazí e-mail o připravené rezervaci, si knihu budete moci vyzvednout u výpůjčního pultu Knihovny Jana Palacha (suterén budovy), která je prozatím otevřena pondělí–pátek 9–17h. Připravování požadavků bude probíhat pouze jednou týdně, proto prosím počítejte s prodlením při vyřizování rezervací ze dvou výše zmíněných knihoven.

Pokud si nevíte rady s UKAŽem anebo nevíte jak se do knihoven na UK registrovat, navštivte Youtube kanál Knihovny FF UK (bit.ly/kffuk-youtube) anebo stránku návodů pro uživatele knihoven, které si pro vás připravila Ústřední knihovna UK (wiki.alma.cuni.cz).

Děkujeme za pochopení!