Omezený provoz Historického kabinetu

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, věnujte prosím pozornost následujícím informacím o omezení provozu Historického kabinetu:

Historický kabinet (hl. budova, č. dv. 203) bude od 29. 7. do 10. 8. fungovat v OMEZENÉM REŽIMU:

• Otevírací doba
    • Zůstává standardní letní otevírací doba, tedy pondělí–úterý 13–17h, středa–čtvrtek 9–13h.
  • Provoz
    • V provozu bude POUZE STUDOVNA.
    • Výpůjčky: budou možné VÝHRADNĚ po on-line rezervaci v Centrálním vyhledávači UKAŽ, respektive po obdržení e-mailu o připravené rezervaci.
    • Vracení knih: zůstává bez omezení. Během otevírací doby bude možné vracet ve studovně, mimo ní pak do biblioboxu v suterénu hl. budovy (před Knihovnou Jana Palacha).

Od 12. 8. do 23. 8. bude pak knihovna UZAVŘENA*. Pro aktuální informace sledujte stránku otevíracích hodin (Přejít) a Facebookovou stránku Historického kabinetu (Přejít).

Děkujeme za pochopení!

*změna vyhrazena